fotobudka snv fotobudka spiš fotograf spiš fotobudka liptov fotobudka vychod fotobudka kosice fotobudka presov fotobudka sabinov fotobudka spisska stara ves fotobudka spisska bela fotobudka poprad fotobudka odfotma.sk

Fotograf Pali Zmuda

fotograf Spišská Nová ves, fotograf Levoča, fotograf poprad, fotobúdka Spiš, fotobúdka Prešov, fotobúdka Sabinov, fotobúdka Stará Ľubovňa, fotobúdka Levoča, fotobúdka Poprad, fotobúdka Košice

Krátko o mne

Vitajte na stránke ODFOŤMA.SK - Pali Zmuda, vášho svadobného a eventového fotografa. S radostným srdcom a objektívom v ruke sa venujem zachyteniu nezabudnuteľných momentov. Moja snaha je priniesť do každej fotky živé emócie a krásu okamihu. S nadšením sa pustím do každého projektu, aby som vytvoril jedinečné a osobné fotografie. Dovoľte mi zachytiť vaše príbehy a vytvárať spomienky prostredníctvom umenia fotografie. Teším sa na to, že vás spoznám a spolu vytvoríme krásne fotografie, ktoré vyrozprávajú váš jedinečný príbeh.

#svadobnyfotograf #fotografspis

Svadobné fotenie

Vaša svadba je jedným z najdôležitejších dní vo vašom živote a ja som tu, aby som ju zachytil do nekonečných obrazových príbehov. Svojou diskrétnou prítomnosťou sa snažím zachytiť všetky dôležité momenty, od slzám radosti až po veselé tanečné kreácie. Môj cieľ je vytvoriť pre vás pamätné a krásne fotografie, ktoré budete milovať a ceniť navždy.

#eventovyfotograf #fotografpreeventy

Eventové fotenie

Každá udalosť je jedinečná a zaslúži si byť zachytená všetkými jej farbami a emóciami. Ako eventový fotograf som tu, aby som vám pomohol zachytiť atmosféru každej udalosti, či už ide o firemný podujatie, rodinnú oslavu alebo kultúrny festival. Svojou schopnosťou zachytiť okamihy a vytvárať dynamické a pôsobivé fotografie vám pomôžem uchovať spomienky na váš event.

#festivalovyfotograf #fotografslovensko

Festivalové fotenie

Festivalová atmosféra je plná života, farieb a energie a ja som tu, aby som ju zachytil vo všetkej jej kráse. Svojou kreativitou a očarujúcim okom pre detaily sa snažím vytvoriť fotografie, ktoré vás vrátia do toho vzrušujúceho prostredia každej hudobnej udalosti, kultúrneho festivalu či umeleckého podujatia.

#tlacobrazov #obrazynaplatne

Lovepix.sk

Vytlačte si svoje foto na plátno. Stačí nahrať Vašu fotografiu, vybrať si rozmer a materiál. Ostatné zariadime my. Okrem plátna tlačíme fotografie na akryl (plexisklo) a dosku hliník-PVC-hliník.

Povedali o mne

Pali, chceme sa ti veľmi pekne poďakovať za nádherné fotky 🫶🏻🙈🤗 máš naozaj úžasný talent 😁 je to umenie takto odfotiť človeka, ktorý sa od maličkeho dieťaťa nerád fotí 😊 tie fotky sú tak pekné, že som sa rozhodla si to dať na fb, čo doteraz neprichádzalo v úvahu 😃 naozaj nádherná práca🫶🏻 ďakujeme 🤗

N&R svadobné fotenie

Ďakujeme, fotky super nádherné sme veľmi spokojní!

E&V svadobné fotenie

Ďakujeme za nádherné fotky 🥰

P&V svadobné fotenie

Ďakujeme za krásne fotografie, ktoré vystihujú daný okamih viac než dosť.

EÓS Wine Dvory zážitková večera Daniela Hamráka

Potrebujete vedieť viac?

Kontakt

Telefón: 0907500422
E-Mail: info@odfotma.sk

©2024 - Odfoťma.sk - Pali zmuda